Moti
HoRoskopi
 
Dashi *Mars 21 - Prill 19* Demi *Prill 20 - Maj 20* Binjaket *Maj 21 - Qershor 21*
Gaforrja *Qershor 22 - Korrik 22* Leo *Korrik 23 - Gusht 22* Virgjeresha *Gusht 23 - Shtator 22*
Peshorja *Shtator 23 - Tetor 23* Akrepi *Tetor 24 - Nentor 22* Shigjetari *Nentor 23 - Dhjetor 21*
Bricjapi *Dhjetor 22 - Janar 19* Ujori *Janar 20 - Shkurt 18* Peshqit *Shkurt 19 - Mars 20*
Sondazh
Web Alternativa Shqipetar
- KINI PARASYSH -


 
Pershendetje dhe mire se erdhet ne websitin tone,

*Qe te keni accen ne te gjithe forumin, pervec panelit te adminit duhet te RREGJISTROHENI.

* RREGJISTRIMI ne websitin tone eshte falas. Gjate rregjistrimit duhet te vendosni nje e-mail te sakte sepse pas cdo rregjistrimi nicku duhet verifikuar accounti ne e-mailin tuaj:

*Te gjithe te rregjistruari kan mundesi te dergojne nga 5 SMS falas cdo dite. Mos harroni qe duhet te rregjistroheni per te derguar SMS

*Per te hyre ne folderin e muzikes klikoni KETU
- Tani ju ofrojme dhe LOJRA ONLINE, per te kaluar kohen. Per te luajtur klikoni Ketu
Faleminderit. STAFFI!

- Mund te vizitoni dhe www.albahiphop.net nese deshironi!

Free Burma
Tema Fundit
» Kėtė radhė dashuria e saj ėshtė hedhur tek njė cigan
Sun Oct 14, 2007 6:11 am nga Admin

» Filmi i Fundit
Sun Oct 14, 2007 5:55 am nga Admin

» Shikoni te qeshni me gfithe zemer
Sat Oct 13, 2007 9:36 am nga Admin

» Analfabetizmi digjital godet Europėn
Sat Oct 13, 2007 9:05 am nga Admin

» web alternativa shqipetare
Thu Oct 04, 2007 5:07 am nga Admin

» Mire se vini
Thu Oct 04, 2007 4:05 am nga Admin

» LEVIZJA "MJAFT" FITON GJYQIN NDAJ ORGANIZATES &amp
Thu Oct 04, 2007 4:02 am nga Admin

» Shqiptarėt kudo tė njėjtė; “pėrleshje” edhe nė parlamentin s
Fri Sep 28, 2007 10:51 am nga Admin

» Kush e shpeton Bushin nga "gafat" e fjaleve
Fri Sep 28, 2007 10:49 am nga Admin

ShkupiStras
 
ShkupiStars e thot vet emri i tyre nga jan. Esht grup i cili merret me HIP-HOP/RAP Qe ne Vitin 2005, Viti i themelimit te tyre.
Qe ateher Shkupistars ka realizur disa kenge.Kenget e Shkupistars jan kenge krejtsisht te pasterta ne aspektin e fjaleve te ndyra. Kryesisht kenget kane qellim perhapjen e mesazheve pozitive per rinin.
Lexoe te plote
Analfabetizmi digjital godet Europėn

Sat Oct 13, 2007 9:05 am nga Admin

Europa humb miliarda dollarė investime pėr shkak tė mungesės sė fuqisė punėtore tė kualifikuar dhe teknologjikisht tė orientuar, thuhet nė raportin e Komisionit Europian.
Poashtu tėrhiqet vėrejtja qė 40 pėr qind e qytetarėve europianė vuajnė nga "analfabetizmi digjital", dhe se mungesa e fuqisė punėtore kualitative ngadalėson realizimin …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

LEVIZJA "MJAFT" FITON GJYQIN NDAJ ORGANIZATES &amp

Thu Oct 04, 2007 4:02 am nga Admin

Levizja Qytetare “Mjaft!” fitoi per here te dyte gjyqin ndaj firmes amerikane te sondazheve, Gallup Organization, ne Gjykaten e Apelit te Rrethit Tirane. Gjykata e Apelit vendosi te lere ne fuqi vendimin e Gjykates se Shkalles se Pare, i cili rrezonte padine e Gallup Organization.
Ky vendim shenon fundin e kesaj perballjeje ligjore, e cila nisi pasi …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Shqiptarėt kudo tė njėjtė; “pėrleshje” edhe nė parlamentin s

Fri Sep 28, 2007 10:51 am nga Admin

Pas figurės sė pahijshme qė bėnė deputetėt shqiptarė nė parlamentin e Maqedonisė njė tjetėr incident ka pėrfshirė ligjvėnėsit shqiptarė kėsaj radhe nė Kuvendin e Shqipėrisė.
Deputetėt demokristian Tom Doshi dhe ai i Tė Drejtave tė Njeriut Leonard Solis janė pėrfshirė nė njė icident tė rėndė sot paradite nė ambjentet e Kuvendit.

Mėsohet se deputetėt kanė shkėmbyer grushta me njėri tjetėrin …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Kush e shpeton Bushin nga "gafat" e fjaleve

Fri Sep 28, 2007 10:49 am nga Admin

Presidenti amerikan, Xhorxh Bush, nuk eshte ndonje mik i madh i fjaleve te nderlikuara. Por ama ai ve ne pune truket e tij, si edhe nje ekip te tere njerezish, te cilet njohin me perpikeri gjuhet dhe fjalet e vendeve perkatese duke mos e lene keshtu qe te beje "gafa".

Komentet: 0

Lėvizja Vetėvendosje !

Fri Sep 28, 2007 10:43 am nga Admin

Lėvizja Vetėvendosje !
duhet pėrkrahur
Mėrgata shqiptare gjatė gjithė historisė sė saj e ka dhėnė kontributin e vetė pėr atdheun . Ajo , edhe sot ,kur atdheu ėshtė nė rrezik ,do ta jep kontributin e vetė . Mėrgata shqiptare u la anash padrejtėsisht dhe u harrua e tėra me njėherė pas luftės ,nga ata qė na volėn sa herė deshėn nė emėr tė atdheut ,porse nė tė vėrtet i mbushen gjepat e vetė …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

TIRANE, LOKALET E NATES, BASHKIA: MASA PER ZHURMEN

Fri Sep 28, 2007 9:46 am nga Admin

Bashkia e Tiranes ka reaguar ne lidhje me shqetesimet alarmante, qe banoret e kryeqytetit i jane adresuar per prishjen e qetesise nga zhurmat dhe muzika e larte qe shkaktohen kryesisht nga lokalet e nates. Permes drejtorit te kabinetit te kryetarit te saj Eduard Shalsi, kjo Bashki, deklaron se do te marre masa ndeshkuese per keta subjekte, deri ne mbyllje te aktivitetit te tyre

Komentet: 0

Radio
Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 55 mė Thu Jan 27, 2011 11:45 am
Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Statistikat
Forumi ka 12 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri hakiu

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 12 artikuj v 12 temat
Chat i shpejt