Ora ėshtė Mon Nov 12, 2018 10:44 am


Welcome to Web-Alternativa.tk
MireSeVini ne Web Alternativen Shqiptare.. Gjithckame e re ne internet.
 
Mos nguroni te rregjistroheni ne portalin me te ri shqipetar.
 
Ju urojme kalofshit sa me kendshem ne shoqerin tone
 
 • Web Alternativa

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Pershendetje


  Pershendesni njerezit qe doni me shume dhe urojini ata per festa apo raste te vecante.
  Moderator: Moderators
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Mire se vini
  Thu Oct 04, 2007 4:05 am
  Admin Shiko mesazhin e fundit
 • Prezantime


  Prezantoni veten,informacjone mbi veten tuaj per tu njohur me mire me njeri tjetrin.
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Ju Pershendes Ad...
  Fri Sep 28, 2007 9:09 am
  Admin Shiko mesazhin e fundit
 • Dashuria


  Dashuria, forca me e madhe e universit, sekretet e saj, te bukurat dhe te keqijat.
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Embelsia e mesazheve te Dashurise


  Ketu do te gjeni te gjitha mesazhet e Web Alternatives Ndjenj, Pasjon ,Emocjon, Humor ETJ....
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Albumi fotografik


  Foto te antareve, foto makinash, kafshesh, qytetesh dhe cdo gjeje te bukur.
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Art & Kulture

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Pas Media


  Shtypi, TV, radio te gjitha sekretet e pushtetit te "katert" MEDIA-s .
  Moderator: Moderators
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Arti i te Gatuarit


  Eshte art profesion apo dicka normale? Sekretet e kuzhines tradicionale Shqipetare dhe te huaj.
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Arte Grafike


  Bukuria e imazhave te punuara nga dora e njeriut. Punime artizanale, guri, druri, balte, pikture, skulpture, etj.
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Besimi Fetar


  Ciles fe i perkisni. Besoni apo jo ne zot? Te gjitha misteret dhe te vertetat e shekujve.
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Kinematografia


  Diskutime mbi filmat shqiptar, preferencat per ta dhe aktoret, kinematografia e huaj.
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Filmi i Fundit...
  Sun Oct 14, 2007 5:55 am
  Admin Shiko mesazhin e fundit
 • Muzika


  Komente, preferenca, eksperienca, muzika shqiptare e bukur apo thjesht kopje e asaj boterore.
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • (Bukuria) Moda & Estetika


  Diskutime rreth modes ne pergjithesi, tendencat e fundit dhe shijet tuaja.
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Shqiperia Dhe Shqipetaret


  Ketu mund te flisni per gjendjen aktuale ne Shqiperi;Sociale; Ekonomike, etj ne lidhje me situaten qe perjetojme ne ditet e sotme.
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Informacione

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Lajme


  Lajme nga me te ndryshmet.nga vendi dhe bota..
  6 Temat
  6 Mesazhet
  Analfabetizmi di...
  Sat Oct 13, 2007 9:05 am
  Admin Shiko mesazhin e fundit
 • Njoftime


  Njoftimet tuaja, ketu mund te beni njoftime te c'do lloji
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Sporti

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Futboll


  Komente mbi kampjonatet e futbollit, skuadrat, lojtaret e preferuar, futbolli shqiptar i huaj.
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Volejboll


  Sport i bukur apo thjesht nje shenje e te kaluares...pse vetem per femrat eshte kaq i preferuar?
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Basketboll


  Basketbolli nje sport shume i bukur por dhe teper popullor. Lexoni ketu te rejat rreth tij.
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Sporte Ekstreme


  Rreziku eshte hobby i tyre, jeta eshte sfide per ta...kenaqesia nuk ka limit me adrenalinen ne fund.
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Forum i Lire

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Diskutime pa kufi


  Probleme te ndryshme, flisni per cfare te doni, nuk do ju pengojne, ketu flitet pa limit, vetem mos merrni kot.
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Thashetheme


  Ketu dua thashetheme thumbuese per njeri tjetrin, perdorni imagjinaten deri ne fund per antaret e forumit.
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Kėtė radhė dashu...
  Sun Oct 14, 2007 6:11 am
  Admin Shiko mesazhin e fundit
 • CHAT....


  Ketu mund te beni Chat sa te doni (Hajde futjani kot)
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Erotika <+18>


  Kujdes! Vetem per mosha te medha. Imagjinata, menyra, eksperienca te ndryshme.
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Pyetje (Sondazhe)


  Pyetje, statistika rreth mendimeve me te bukura qe keni ne kete moment.
  1 Temat
  1 Mesazhet
  web alternativa ...
  Thu Oct 04, 2007 5:07 am
  Admin Shiko mesazhin e fundit
 • Humor


  E qeshura te zgjat jeten...shprehje e vjeter por shume e vertete. Shijo humorin me pikant.
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Shikoni te qeshn...
  Sat Oct 13, 2007 9:36 am
  Admin Shiko mesazhin e fundit
 • Kuriozitete


  Te bukura, ekstreme, te cuditshme, kuriozitete interesante
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Emigracioni


  Emigrantet shqiptare anembane botes mund ti komunikojne njeri - tjetrit hallet edhe enderrat e tyre.
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Lojra Argetuese


  Ketu do te keni mundesi te luani lojra te ndryshme dhe zbavitese.(Bofshi sa me shum qef)
  0 Temat
  0 Mesazhet

Kush ėshtė nė linjė

1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 55 mė Thu Jan 27, 2011 11:45 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 12 artikuj

Forumi ka 12 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri hakiu


 • Mesazhe tė rejaMesazhe tė reja
 • Asnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri
 • Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur