TIRANE, LOKALET E NATES, BASHKIA: MASA PER ZHURMEN

Shko poshtė

default TIRANE, LOKALET E NATES, BASHKIA: MASA PER ZHURMEN

Mesazh nga Admin prej Fri Sep 28, 2007 9:46 am

Bashkia e Tiranes ka reaguar ne lidhje me shqetesimet alarmante, qe banoret e kryeqytetit i jane adresuar per prishjen e qetesise nga zhurmat dhe muzika e larte qe shkaktohen kryesisht nga lokalet e nates. Permes drejtorit te kabinetit te kryetarit te saj Eduard Shalsi, kjo Bashki, deklaron se do te marre masa ndeshkuese per keta subjekte, deri ne mbyllje te aktivitetit te tyre

Admin
Admin

Numri i postimeve : 12
Registration date : 19/09/2007

Shiko profilin e anėtarit http://web-alternativa.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi