Kush e shpeton Bushin nga "gafat" e fjaleve

Shko poshtė

default Kush e shpeton Bushin nga "gafat" e fjaleve

Mesazh nga Admin prej Fri Sep 28, 2007 10:49 am

Presidenti amerikan, Xhorxh Bush, nuk eshte ndonje mik i madh i fjaleve te nderlikuara. Por ama ai ve ne pune truket e tij, si edhe nje ekip te tere njerezish, te cilet njohin me perpikeri gjuhet dhe fjalet e vendeve perkatese duke mos e lene keshtu qe te beje "gafa".

Admin
Admin

Numri i postimeve : 12
Registration date : 19/09/2007

Shiko profilin e anėtarit http://web-alternativa.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi