Filmi i Fundit

Shko poshtė

default Filmi i Fundit

Mesazh nga Admin prej Sun Oct 14, 2007 5:55 am

kush eshte filmi i fundit qe keni pare?


une pash nje filem i quajtur XXY
nga nje festival kinematografik qe behet ne athine cdo vite me titull nete premiere.
filmi eshte nje dram argjentinas qe ben fjal per nje goce 15 vjec e cila ishte hermaphrodite dhe prindrit e saj kerkojne qe te bej operim por duhet te zgjedhi vet goca se ca deshiron te jet ne gjith jeten e saj..

Admin
Admin

Numri i postimeve : 12
Registration date : 19/09/2007

Shiko profilin e anėtarit http://web-alternativa.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi