Ju Pershendes Admin

Shko poshtė

default Ju Pershendes Admin

Mesazh nga Admin prej Fri Sep 28, 2007 9:09 am

Pershendes gjithe vizitoret dhe antaret e ardhshem te web alternatives shqipetarequhem arjan dhe jam 22 vjec mbase me von mund te tregoj nje foto...jetoj ne athine dhe jam student..intereseat e mia jan web,muzike, dhe te njoh njerez te rinje...prandaj vendosa te krijoj nje site te tille per tu njojtur me njerez qe mbase nuk do te kem mundesin te njohe nga afer..por dhe te shnderojm mendime dhe ide pa par njeri tjetrin...ju mirepres dhe shpresoj tja kalojme kendshem ne web alternativen shqiptare me respekt admin lol!

Admin
Admin

Numri i postimeve : 12
Registration date : 19/09/2007

Shiko profilin e anėtarit http://web-alternativa.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi