Shqiptarėt kudo tė njėjtė; “pėrleshje” edhe nė parlamentin s

Shko poshtė

default Shqiptarėt kudo tė njėjtė; “pėrleshje” edhe nė parlamentin s

Mesazh nga Admin prej Fri Sep 28, 2007 10:51 am

Pas figurės sė pahijshme qė bėnė deputetėt shqiptarė nė parlamentin e Maqedonisė njė tjetėr incident ka pėrfshirė ligjvėnėsit shqiptarė kėsaj radhe nė Kuvendin e Shqipėrisė.
Deputetėt demokristian Tom Doshi dhe ai i Tė Drejtave tė Njeriut Leonard Solis janė pėrfshirė nė njė icident tė rėndė sot paradite nė ambjentet e Kuvendit.

Mėsohet se deputetėt kanė shkėmbyer grushta me njėri tjetėrin nė lokalin pranė Kuvendit.

Nuk dihen ende motivet e pėrleshjes por sipas informacioneve konflikti midis dy ligjvėnėsve ėshtė i hershėm dhe ka nisur para tre vjetėsh.

Sot nė njė tė pėrditshme Leonard Solis kishte publikuar njė shkrim ku kritikonte Partinė Demokristiane

Admin
Admin

Numri i postimeve : 12
Registration date : 19/09/2007

Shiko profilin e anėtarit http://web-alternativa.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi