Ora ėshtė Mon Nov 12, 2018 11:07 am

Art & Kulture


 • Art & Kulture

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Pas Media


  Shtypi, TV, radio te gjitha sekretet e pushtetit te "katert" MEDIA-s .
  Moderator: Moderators
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Arti i te Gatuarit


  Eshte art profesion apo dicka normale? Sekretet e kuzhines tradicionale Shqipetare dhe te huaj.
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Arte Grafike


  Bukuria e imazhave te punuara nga dora e njeriut. Punime artizanale, guri, druri, balte, pikture, skulpture, etj.
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Besimi Fetar


  Ciles fe i perkisni. Besoni apo jo ne zot? Te gjitha misteret dhe te vertetat e shekujve.
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Kinematografia


  Diskutime mbi filmat shqiptar, preferencat per ta dhe aktoret, kinematografia e huaj.
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Filmi i Fundit...
  Sun Oct 14, 2007 5:55 am
  Admin Shiko mesazhin e fundit
 • Muzika


  Komente, preferenca, eksperienca, muzika shqiptare e bukur apo thjesht kopje e asaj boterore.
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • (Bukuria) Moda & Estetika


  Diskutime rreth modes ne pergjithesi, tendencat e fundit dhe shijet tuaja.
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Shqiperia Dhe Shqipetaret


  Ketu mund te flisni per gjendjen aktuale ne Shqiperi;Sociale; Ekonomike, etj ne lidhje me situaten qe perjetojme ne ditet e sotme.
  0 Temat
  0 Mesazhet


 • Mesazhe tė rejaMesazhe tė reja
 • Asnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri
 • Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur