Ora ėshtė Tue Dec 11, 2018 2:03 pm

Web Alternativa


 • Web Alternativa

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Pershendetje


  Pershendesni njerezit qe doni me shume dhe urojini ata per festa apo raste te vecante.
  Moderator: Moderators
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Mire se vini
  Thu Oct 04, 2007 4:05 am
  Admin Shiko mesazhin e fundit
 • Prezantime


  Prezantoni veten,informacjone mbi veten tuaj per tu njohur me mire me njeri tjetrin.
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Ju Pershendes Ad...
  Fri Sep 28, 2007 9:09 am
  Admin Shiko mesazhin e fundit
 • Dashuria


  Dashuria, forca me e madhe e universit, sekretet e saj, te bukurat dhe te keqijat.
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Embelsia e mesazheve te Dashurise


  Ketu do te gjeni te gjitha mesazhet e Web Alternatives Ndjenj, Pasjon ,Emocjon, Humor ETJ....
  0 Temat
  0 Mesazhet

 • Albumi fotografik


  Foto te antareve, foto makinash, kafshesh, qytetesh dhe cdo gjeje te bukur.
  0 Temat
  0 Mesazhet


 • Mesazhe tė rejaMesazhe tė reja
 • Asnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri
 • Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur